Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 200 555

Konsolidace dluhů

 

Co je to konsolidace dluhů?

Převádění několika půjček do jedné za účelem snížení měsíční splátky.


Kdy byste měli uvažovat o konsolidaci?

Když z jakýchkoliv důvodů nezvládáte splácet několik svých půjček najednou, jsme tu my, abychom vám pomohli úvěry sloučit do jednoho a ušetřili vám tak starosti i peníze. Nezáleží nám na tom, na co jste si půjčili, ani u koho. Prostě vezmeme všechny vaše pohledávky a uděláme z nich jednu, a to způsobem, který by vás neměl omezit v běžném fungování v životě, naopak vám splácení usnadní.


Na co se zaměřujeme?

V našem zájmu je, abyste se svých dluhů zbavili co nejdříve a tím nejsnazším způsobem. Díky bohatým zkušenostem v oblasti konsolidace půjček dokážeme vyhodnotit vaši situaci a odhadnout nejvýhodnější postup. Dostane se vám maximální podpory od našich specialistů, kteří pomohli vyřešit už nejeden finanční problém.


Jak fungujeme?

Dodržujeme postupy, které si spolu předem stanovíme. Zakládáme si na tom, aby nám klient mohl důvěřovat, proto od nás nečekejte žádné kličky, jednáme férově. Zároveň se nemusíte bát o své soukromé údaje, nakládáme s nimi diskrétně.

 

S námi je splácení úvěrů jednoduché, transparentní, výhodné a vyhnete se bankovním formalitám, což vám ušetří spoustu času a energie. Rozhodnete-li se pro naši společnost, čeká na vás vstřícné jednání, srozumitelná vysvětlení a individuálně nastavené postupy. S každým klientem vytváříme postup konsolidace přesně podle jeho možností a potřeb.

 

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@finemoney.cz nebo na telefonním čísle +420 222 323 980.

 

Obchodní podmínky

 

Půjčka nám pomohla

Půjčili jsme si v krátkém období u více společností, ale pohledávky jsme v jednu chvíli přestali mít pod kontrolou. Požádali jsme o pomoc FINEMONEY, kde nám navrhli řešení, jak dluhy zkrotit a platit méně.

Půjčka FINEMONEY bez starostí

Zajíčkovi

 

Získat půjčku