Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Rady a tipy

 

Složité finanční formulky dokážou člověku pořádně zamotat hlavu. My se ale neschováváme za nicneříkající popisky služeb. Jednáme na rovinu a s našimi klienty vedeme intenzivní dialog. Složité finanční formulky dokážou člověku pořádně zamotat hlavu. My se ale neschováváme za nicneříkající popisky služeb. Jednáme na rovinu a s našimi klienty vedeme intenzivní dialog. Toto jsou otázky, které vás zajímají nejčastěji.

 1. Co je to konsolidace?
 2. Proč optimalizovat půjčky?
 3. Jak zažádat o půjčku?
 4. Pro koho je optimalizátor půjčky určen?
 5. Co vám nabízíme?

1

Co je to konsolidace?

Když máte několik půjček najednou, snadno se může stát, že se v nich začnete ztrácet a nechtěně třeba zapomenete poslat i nějakou tu platbu. Pokud ale využíváte možnosti konsolidace půjček, citelně se vám uleví. Místo několika půjček totiž pak hlídáte jenom jednu jedinou.

Zbavíme vás rizika při závazcích na nemovitosti a všechny vaše půjčky sjednotíme do jedné. Vyřešíme vaše problémy s exekucí a zbavíme vás problémů s Finančním úřadem, zdravotní pojišťovnou, sociálním zabezpečením a jinými úřady.

Kontaktujte nás skrze online žádost o půjčku a sledujte, jak velký kámen vám spadne ze srdce.

2

Proč optimalizovat půjčky?

Optimalizace úvěrů funguje jako pohodlná cesta ke konsolidaci všech finančních závazků do jednoho. Jednoduše vezmeme všechny vaše půjčky a sloučíme je do jedné. Nemusíte tak hlídat několik termínů splácení najednou, ale stačí vám znát pouze jeden. Konsolidace vás zároveň osvobodí i od poplatků, které se k jednotlivým půjčkám vážou.

Jestliže máte finanční závazky u různých společností, nevadí, sjednotíme úvěry tak, abyste ušetřili, a to nejvíce právě na poplatcích. Konsolidace úvěru s naší nebankovní společností je bez registru a vyřídíme ji s vámi bleskurychle.

3

Jak zažádat o půjčku?

 • Podání žádosti
  Je to neuvěřitelně jednoduché. Vyplníte formulář nebo zavoláte na číslo 800 555 800. Žádost je samozřejmě nezávazná a ZDARMA.
 • Nic neplatíte
  Některé společnosti od vás začnou chtít peníze ještě před tím, než si vůbec něco půjčíte. Od takových dejte ruce pryč.
 • Podepsání smlouvy
  Jakmile náš odhadce ocení vaši nemovitost, budeme vám schopni říct přesnou výši částky, kterou vám můžeme poskytnout. Smlouvu můžete podepsat buďto u nás, nebo přijedeme my za vámi
 • Peníze IHNED
  S prázdnou od nás neodcházíte. Okamžitě vám předáváme hotovost nebo bezhotovostní zálohu, protože je nám jasné, že peníze potřebujete co nejdříve.
 • Kdykoliv k dispozici
  Naši specialisté na půjčky jsou kdykoliv připraveni poskytnout vám cennou radu, proto se nezdráhejte svého poradce s prosbou o pomoc oslovit.
 • Osobní přístup
  Na každého klienta máme jiný metr, proto vám dokážeme osobním a lidským přístupem pomoci, pokud si nevíte rady. Společně najdeme řešení.

4

Pro koho je optimalizátor půjčky určen?

Našich služeb může využít každý občan České republiky, který dosáhl věku 18 let a nebyl spokojen s bankovními službami v oblasti půjček. Naše nebankovní společnost pracuje rychle, individuálně a poctivě. Dokážeme vás osvobodit od dluhů v bance, pomůžeme vám zorientovat se ve vašich půjčkách, nastavíme pravidelný režim splácení a zároveň s námi ušetříte, a to především na poplatcích u jednotlivých úvěrů.

Podmínky pro schválení půjčky:

 • Ručení nemovitostí v osobním vlastnictví.
 • Pravidelný měsíční příjem.
 • Předložení dvou dokladů totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list).
 • Nabývací titul k nemovitosti.
 • Číslo účtu, kam vám zašleme peníze.

5

Co vám nabízíme?

Nabízíme vám odborné poradenství zkušených profesionálů v oblasti financí, kteří dokázali vyřešit nejeden zamotaný případ. V našem zájmu je pomoci vám a najít schůdné řešení, díky kterému se vám citelně uleví.

Výhody oproti konkurenčním společnostem:

 • Nebudeme po vás chtít žádné poplatky předem.
 • Poskytneme vám komplexní poradenství.
 • Půjčku vám schválíme bez toho, aniž byste se museli zdržovat obíháním bank.
 • Individuální přístup je pro nás samozřejmostí.
 • U nás máte výhodnou úrokovou sazbu a RPSN.

Půjčka nám pomohla

Půjčili jsme si v krátkém období u více společností, ale pohledávky jsme v jednu chvíli přestali mít pod kontrolou. Požádali jsme o pomoc FINEMONEY, kde nám navrhli řešení, jak dluhy zkrotit a platit méně.

Půjčka FINEMONEY bez starostí

Zajíčkovi

 

Získat půjčku