Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Představujeme FINEMONEY. Spolehlivého partnera pro čerpání úvěru

 

Na začátku byla myšlenka, poskytovat lidem půjčky kryté nemovitostmi, za jasných a férových podmínek. Proto jsme v roce 2012 založili společnost FINEMONEY. Nyní působíme na trhu 5. rokem a máme stovky spokojených klientů s poskytnutými úvěry v celkové hodnotě přes 250 milionů korun.

To, co jsme si na začátku stanovili, stále dodržujeme. Tým zkušených finančních poradců ke každému klientovi přistupuje individuálně a dodržuje náš kodex férového jednání. Dopředu vždy víte, kolik zaplatíte, ještě než si od nás půjčíte. Ředitel společnosti Ing. Milan Čáp říká: „Posláním společnosti FINEMONEY, je dokázat široké veřejnosti, že i poskytovatel nebankovních úvěrů zajištěných nemovitostí, může být důvěryhodným a zodpovědným partnerem pro své klienty. Náš postoj ke klientům je proto promítnut i do firemního sloganu … tam, kde slovo platí.“

Individuální přístup

Víme, že každý klient je jedinečný, a proto nabízíme několik typů úvěrů, každý přizpůsobený individuálním potřebám klienta.

Krátkodobý úvěr je půjčkou se splatností 1 rok. Měsíčně budete splácet pouze úrok a celkovou částku jistiny zaplatíte až na závěr splatnosti. Tento typ úvěru se hodí pro nečekané výdaje při mimořádných životních situacích.

Půjčka na cokoliv od FineMoney

Produkt Půjčka na cokoliv je zaměřený na nákup nových spotřebičů do domácnosti, automobilu nebo třeba zahraniční dovolenou. Nezajímá nás, na co si chcete peníze půjčit. Peníze na vaši vysněnou dovolenou můžete mít na účtu už druhý den.

Nebankovní konsolidace půjček

Spojte své půjčky do jedné s FINEMONEY

Máte několik úvěrů od různých společností a bojíte se, že další půjčku si nemůžete dovolit? Právě pro vás je určen produkt Konsolidace úvěrů. Vaše staré půjčky sjednotíme do jedné a nastavíme výši splátek dle vašich možností. Navíc od nás můžete čerpat nový úvěr.

Úvěr na rekonstrukci, jak už název napovídá, využijete při výměně oken, zateplení domu, rekonstrukci koupelny nebo kuchyně. Půjčte si například 300 000 Kč už za 6155 Kč měsíčně.


Váš byznys nakopne Podnikatelský úvěr, tedy produkt, určený jak pro velké firmy, tak OSVČ. Nezáleží, jestli jste začínající start-up, nebo zavedená společnost. Naši finanční poradci navrhnou nejlepší řešení pro váš byznys plán.

Půjčka nám pomohla

Půjčili jsme si v krátkém období u více společností, ale pohledávky jsme v jednu chvíli přestali mít pod kontrolou. Požádali jsme o pomoc FINEMONEY, kde nám navrhli řešení, jak dluhy zkrotit a platit méně.

Půjčka FINEMONEY bez starostí

Zajíčkovi

 

Získat půjčku